O sobie

Przygodę z masażem rozpocząłem dzięki mojemu tacie, który pomagał potrzebującym w kłopotach z bólem pleców za pomocą swej autorskiej metody masażu.

Pierwsze szkolenia (I i II st.) z zakresu masażu klasycznego, sportowego i leczniczego ukończyłem w Gdańsku. Poznałem tam Magdalenę Jokiel - fizjoterapeutkę, masażystkę i instruktorkę hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Magda i jej koleżanka Agnieszka Kawula nauczyły mnie masażu Lomi Lomi Nui i zainspirowały do zgłębiania i praktykowania Huny (starożytnej hawajskiej wiedzy o tym jak żyć, by być szczęśliwym).

Ciekawość i niezwykłość hawajskiej tradycji pracy z ciałem, zaprowadziły mnie na szkolenie do Susan Pa'iniu Floyd (pięknej, hawajskiej szamanki i nauczycielki Lomi Lomi Nui) z Danusią i Jerzym Adamczyk, gdzie ukończyłem kurs praktyka Kino Mana III Practitioner i nauczyciela Kino Mana IV. Poszukiwania muzyczne i różne doświadczenia z dźwiękiem i jego wpływem na człowieka, sprawiły, że pojechałem do Akademii Petera Hess'a w Rewalu. Po szkoleniach i po subtelnych, i jednocześnie obfitych ucztach muzycznych w dźwiękach mis i gongów, otrzymałem certyfikat masażysty dźwiękiem wg metody Petera Hess'a. Aktualnie organizuję i prowadzę comiesięczne sesje grupowe z dźwiękiem mis, gongów i instrumentów naturalnych. Pracuję z seksualnością i akceptacją ciała za pomocą masażu tantrycznego. By pogłębić i ugruntować swoją wiedzę ukończyłem fizjoterapię.

Moi nauczyciele i wspaniali ludzie, których miałem okazję spotkać, utwierdzili mnie w przekonaniu, że jestem na właściwej drodze. Drodze, która daje mi wiele radości ze zgłębiania nowych technik pracy z ciałem. Poznawania siebie i świata. Dzielenia się radością pomagania innym. Odkrywania źródła życia i zdrowia płynącego z natury.LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ PIÓRAMI
~ MASAŻ DLA DWOJGA

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na Transformujący Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana), który jest nie tylko nauką techniki wykonywania wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

Termin: 23 - 27 stycznia 2019 r.
 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 8 - 9 grudzień 2018 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB