O sobie

Przygodę z masażem rozpocząłem dzięki mojemu tacie, który pomagał potrzebującym w kłopotach z bólem pleców za pomocą swej autorskiej metody masażu.
Pracuję z tradycyjnym, świątynnym masażem Lomi Lomi Nui, wywodzącym się z Hawajów, z transformującym, holistycznym masażem tantrycznym, z dźwiękiem przy użyciu Mis, Gongów, Bębnów i instrumentów naturalnych, z Głosem, z Oddechem i akceptacją ciała. Prowadzę indywidualne i grupowe sesje pracy z ciałem i uwalnianiem emocji. Jestem współautorem muzycznego projektu Światła Dźwięków. Prywatnie jestem mężem i tatą 2ki dzieci. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, certyfikowanym masażystą wielu modalności, doświadczonym praktykiem
i nauczycielem hawajskiej metody pracy z ciałem Kino Mana – Aloha International i absolwentem Holistycznego Mistrzowskiego Programu Masażu Tantrycznego w Domu Tantry.LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 29 maj - 2 czerwiec 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB