Nowości

Kahi - Lomi / Tantra / Sound

Zapraszam Cię do mojej Przestrzeni, w której dotyk i praca z ciałem otwiera i przygotowuje Cię do spotkania z sobą. Twoja przeszłość i teraźniejszość zapisana jest w ciele: w mięśniach, w stawach, w sposobie poruszania się, a emocje często poukrywane, zamieszkują w Tobie i prowadzą do większych lub mniejszych kłopotów w relacjach z otoczeniem, czy trudnościami z samoakceptacją. Pracuję z tradycyjnym, świątynnym masażem Lomi Lomi Nui, wywodzącym się z Hawajów, z dźwiękiem przy użyciu mis, gongów i instrumentów naturalnych, z głosem, z oddechem, z seksualnością i akceptacją ciała. Przekonaj się jak rozluźnione mięśnie i w pełni dotlenione ciało, sprawiają, że Twój umysł się relaksuje, a energia zaczyna płynąć swobodnie, jak otwiera się Twoje serce, jak wyostrzają się zmysły, jak krok po kroku oczyszczasz się z lęków, traum, niepokojących myśli i ograniczających przekonań.

Do zobaczenia :)

Piotr Mróz

więcej...

MASAŻ W PREZENCIE

BON UPOMINKOWY na masaż, to idealny prezent na każdą Okazję.

Można wybrać BON na masaż z oferty KAHI Lomi/Tantra/Sound, lub kupić VOUCHER o dowolnej wartości, a wybór usługi pozostawić osobie obdarowanej.

więcej...

TERMINY WYDARZEŃ

~ 8-9.12.2018 r.  - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY - WTUL SIĘ W SIEBIE

~ 23-27.01.2019 r.  - KINO MANA II - TRANSFORMUJĄCY KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI I HAWAJSKIEJ PRACY Z CIAŁEM

więcej...

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ PIÓRAMI
~ MASAŻ DLA DWOJGA

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na Transformujący Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana), który jest nie tylko nauką techniki wykonywania wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

Termin: 23 - 27 stycznia 2019 r.
 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 8 - 9 grudzień 2018 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB