Oferta

TANTRA

~ ZMYSŁY SZEROKO OTWARTE

Rytuał "Zmysły Szeroko Otwarte" to poezja w sztuce masażu tantrycznego, mistyczny, świątynny masaż, który ma wywołać głębokie uczucie relaksu i przyjemności. Jest to połączenie tantry tybetańskiej z technikami masażu ayurwedyjskiego, polegające na równoważeniu w ciele energii żeńskiej z męską, harmonizowaniu całego systemu energetycznego, wewnętrzna unia Ognia i Wody, miłosne tango Śiwy i Śiakti, swobodny przepływ energii Słońca i energii Ziemi. Rytuał dedykowany osobom, które zaczynają przygodę z masażem tantrycznym, otwierają się na akceptację ciała i swojej nagości. Masaż odbywa się na macie, obejmuje rytuał wstępny, przygotowujący do masażu, masaż suchy, masaż piórami, masaż ciepłym ręcznikiem nawilżonym wodą i masaż całego ciała ciepłym olejem sezamowym wraz z zewnętrznym obszarem tzw. części intymnych. W skład sesji wchodzi również rozmowa wstępna, w trakcie której określa się granice fizyczne i intencję rytuału.

______________________________________________________________

~ MASAŻ KASZMIRSKI

Nazwa masażu wywodzi się od regionu, z którego on pochodzi - Kaszmiru, obejmującego obecnie północną część Indii, część Pakistanu i Chin. Jego celem jest aktywacja uśpionej energii życiowej Kundalini i skierowanie jej ku górze do świadomości. Aktywowana energia wznosi się, aby udrożnić kanały energetyczne, usunąć blokady fizyczne, emocjonalne i duchowe.
Masaż kaszmirski ukierunkowany jest na odczuwanie przyjemności, zapewnia głębokie połączenie na poziomie świadomości, serca i seksualności, a jego wyjątkowość polega na szczególnej bliskości cielesnej pomiędzy osobą dającą, a otrzymującą masaż. Owa bliskość daje pole możliwości do pozbycia się:
- negatywnych skojarzeń z nią związanych,
- obaw zaprogramowanych przez ogół norm społecznych,
- barier związanych z przynależnością płciową, cielesną i zależnością partnerską.
Rytuał tantryczny masażu kaszmirskiego jest nauką przyjmowania dotyku, przyzwalania na bliskość bez poczucia winy, autokrytyki i czerpania z niej przyjemności.

Sesja odbywa się na macie i obejmuje medytacje 3 czakr, masaż ciepłym olejem na bokach, z tyłu i z przodu ciała.

_______________________________________________________________


~ MASAŻ JONI

Rytuał masażu tantrycznego dla kobiet. Celebracja kobiecości, a przede wszystkim jej intymnego aspektu. Uhonorowanie, ukochanie Joni i połączenie jej z resztą ciała za pomocą delikatnego, zmysłowego i czułego dotyku. Otwarcie ciała na nowe, często nieznane dotąd doznania, niekoniecznie ograniczające się do rozładowania napięcia, ale czerpanie przyjemności z samego dotyku. Pogłębianie relacji ze swoją Joni, odkrywanie jej reakcji na dotyk, rozluźnienie i radość z głębszego odczuwania i świętowania kobiecej seksualności w połączeniu z sercem.
Sesja obejmuje masaż przedniej części ciała i masaż Joni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i uszanowaniem granic.
 

_______________________________________________________________

~ DOTYK OGNIA

Ceremonia i lekcja przywitania całego ciała, ponownego spotkania ze swoją seksualnością i uhonorowania jej w wymiarze cielesnym i duchowym. Nauka akceptacji swojej boskości i niepowtarzalnego piękna ciała i psychiki. Mentalne i energetyczne połączenie przestrzeni seksualnej z resztą ciała i przyjrzenie się jej z poziomu serca. Podnoszenie wewnętrznego ognia, który ma wypalić to co stare i dać przestrzeń na pojawienie się "nowego". Rozszerzanie energii w ciele i na zewnątrz ciała. Proces wymazywania kulturowych obaw, życiowych i pokoleniowych lęków, przez rozluźnianie napięć fizycznych i energetycznych. Akt otwarcia często oddzielanej od ciała, sztampowo pojmowanej seksualności, i poznania źródła jej mocy. Masaż wykonywany jest w 2 wersjach w zależności od ustalonych indywidualnie granic fizycznych.

________________________________________________________________

~ TANIEC OGNISTEGO WĘŻA

Rytuał masażu tantrycznego ukierunkowany na uzdrawianie, w którym budzi się i przywołuje energię wężową (ogień) - ukrytą w dolnych częściach ciała i w seksualności, po to aby ją skierować do serca i przetransformować. Ukryte struktury wężowe mogą reprezentować nasze wyparte lęki, stłumione emocje, cierpienie, odrzucenie, które nieświadomie manifestują się w codzienności i mogą zakłócać relacje z otoczeniem. Kiedy podczas sesji masażu struktury wężowe zostają uwolnione, kiedy damy im prawo pojawienia się i wypowiedzenia się, wtedy to co było wcześniej ukryte w ciemności, ujrzy światło, transformuje się w nim, zmienia się, uzdrawia poprzez serce i odchodzi. To co nieświadome rozpuszcza się w świadomości. To co wyparte zostaje zaakceptowane. Wtedy oczyszczeni, wolni od lęków, stajemy w pełni wewnętrznej mocy i w kreacji istnienia.
Masaż wykonywany jest na materacu przy użyciu oleju sezamowego i zawiera masaż całego ciała wraz z masażem czakr, joni lub lingam. Skierowany jest do osób posiadających doświadczenie w masażu tantrycznym.
W zależności od intencji  sesja może mieć również charakter przyjemnościowy.

_________________________________________________________________

~ NARODZINY SMOKA

 

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 22 - 26 maj 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB