Oferta

SOUND

~MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI /PETER HESS PROFFESSIONAL THERAPEUTIC QUALITY/

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hess'a to subtelna i niezwykle skuteczna forma pracy z ciałem, mocno relaksująca. Wydobywane z mis fale dźwiękowe swobodnie rozchodzą się w ludzkim ciele, docierają do każdej komórki, wprawiając je w wibracje i uruchamiając w ten sposób proces samouzdrawiania. Częstotliwości dźwiękowe mis odpowiadają częstotliwościom rezonansu mechanicznego poszczególnych części ciała. Usprawniona zostaje komunikacja pomiędzy organami. Delikatne dźwięki wprawiają umysł w stan Alfa - głębokiego odprężenia, dzięki czemu wszystkie mięśnie się rozluźniają. Drżenie mis uwalnia ciało od napięć i blokad, a energia zaczyna płynąć swobodnie. Masaż ten wzmacnia pewność siebie, aktywuje kreatywność, leczy bezsenność, uspokaja i harmonizuje, uwalnia od bólów głowy, reguluje przemianę materii i pomaga osiągnąć stan świeżości umysłu. Misy używane w masażu posiadają atesty jakościowe Peter Hess Proffessional Therapeutic Quality i pochodzą z Nepalu i Tybetu. Są efektem rękodzieła wykonanego ze stopów 12 metali z przewagą brązu (stopu cyny i miedzi).

Przeciwwskazania:

- przyjmowanie leków psychotropowych,
- 1 trymestr ciąży.
________________________________________________________________________________________________

~GRUPOWE SESJE DŹWIĘKOWE - "WTUL SIĘ W DŹWIĘK"

Sesje dźwiękowe dla Grup przy użyciu Mis, Gongów, Bębnów, Instrumentów Naturalnych, Śpiewu Intuicyjnego, to muzyka tworzona na żywo. Każdy koncert jest inny, wycisza, relaksuje, pobudza wyobraźnię, wyzwala niespotykane emocje, zabiera w podróż po świecie marzeń sennych.
 

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 29 maj - 2 czerwiec 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB