Oferta

RELAKS I UKOJENIE

RELAKS I UKOJENIE


Gama masaży relaksacyjnych dla tych, którzy potrzebują wyciszenia i odprężenia.
 

~MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż relaksacyjny naturalnym olejem kokosowym, tłoczonym na zimno. Działa odprężająco i uspokajająco. W nierafinowanym oleju kokosowym znajduje się wiele nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych, które mają cenne właściwości zdrowotne. Obecność kwasu laurynowego i kaprylowego sprawia, że olej ten wzmacnia odporność organizmu, a stosowanie go na skórze sprawia, że działa on antybakteryjnie, antywirusowo i antygrzybicznie. Zwalcza infekcje, wysypki, egzemy, trądzik, przyspiesza gojenie się ran. Zawiera naturalne antyoksydanty, eliminujące wolne rodniki, spowalnia procesy starzenia się skóry, zwiększajac jej jędrność i elastyczność. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Chroni włosy przed utratą protein, nawilża je i zmiękcza, wzmacnia cebulki, zapobiegając wypadaniu włosów. Ponadto zawiera witaminy B2, B6, C i E, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. Stosowany jest również jako naturalny filtr zapobiegający słonecznemu oparzeniu skóry. Olej tłoczony na zimno posiada zapach świeżego mleczka kokosowego.

_______________________________________________________________________________________________


~MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM
 

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 29 maj - 2 czerwiec 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB