Oferta

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Istnieją 2 najważniejsze uczucia, które determinują rozwój człowieka: STRACH i MIŁOŚĆ. STRACH jest powiązany z UMYSŁEM, z instynktem przetrwania, z oddawaniem energii czemuś, co jest sprzeczne z naszą duszą, współgra często z czyimiś ideami, poglądami opartymi na stracie, braku, ograniczeniach, zakazami, nakazami, poczuciu winy, podziałach, oddawaniu pola, autokrytyce i ocenie, oddawaniu mocy i zasilaniu przestrzeni MUSZĘ i systemu MATRIXA.
MIŁOŚĆ jest powiązana z naszym SERCEM, wnętrzem, duszą, kreacją, pasją, odwagą do bycia sobą w TU I TERAZ, akceptacją, puszczeniem kontroli, jest nieskończona, połączona z naszą wewnętrzną prawdą, planem duszy.
Kiedy odkryjesz, że STRACH MOBILIZUJE CIĘ TYLKO DO UCIECZKI przed samym sobą (i choćbyś wiele siły wkładał w osiągnięcie celu i tak napotkasz wiele trudności, bo ciągle będziesz MUSIAŁ), to w pewnym momencie odpuścisz i otworzysz się na doświadczanie siebie w przestrzeni SERCA, zaufasz sobie w takiej formie, w jakiej zostałeś stworzony. Twoje kroki będą milowe, a GŁOS słyszalny. Zmobilizuje Cię to do pozbywania się programów opartych na ograniczeniach i strachu. Zaufasz sobie. Zaczniesz odzyskiwać kontakt ze swoją pierwotną naturą. Uwolnisz się. Dostrzeżesz, że w MIŁOŚCI potrzeba ZMIERZENIA SIĘ ZE STRACHEM jest bezpodstawna, ponieważ już go nie ma.

WTULIMY SIĘ W SIEBIE poprzez:

*ODDECH – nauczymy się go świadomie prowadzić i kierować za jego pomocą energią w ciele, aby przypomnieć sobie, że jakość naszego życia jest zależna od niego;

*DŹWIĘK – poszukamy naszego wewnętrznego dźwięku i za pomocą głosu nauczymy się go ponownie używać i uwalniać w zgodzie z naszą naturalną potrzebą, będziemy bawić się jego wibracją, komunikując się ze sobą, korzystając z naturalnych instrumentów: mis tybetańskich, gongów i bębnów;

*RUCH – będziemy poruszać się w zgodzie z tym co podpowiada nam SERCE za pomocą tańca spontanicznego, budzić nasz wewnętrzny OGIEŃ; RUCH to DZIAŁANIE, kreacja życia, realizacja marzeń, oddanie się spontanicznym ruchom ciała, to wprowadzenie do życia PASJI, INTUICJI, odrzucenie autokrytyki i ograniczeń stylowych;

*HO'OPONOPONO – hawajską sztukę uzdrawiania pola energetycznego, zmiany niskich wibracji na wibracje o wysokich częstotliwościach, odpowiadających MIŁOŚCI;

*DOTYK – wymianę energii za pomocą delikatnego, czułego, bezinteresownego dotyku, zaczynając od SIEBIE. Obdarowując się DOTYKIEM Z PRZESTRZENI SERCA, nauczysz dzielić się nim z innymi.

Mam głębokie życzenie, aby te warsztaty pomogły Tobie wrócić do korzeni, aby pokazały w jaki sposób znaleźć się w PRZESTRZENI SERCA i dbać o nią, żebyś mogła/mógł wzrastać, ROZWINĄĆ SKRZYDŁA i promieniować bezinteresowną MIŁOŚCIĄ. Żebyś zobaczył/a jak się zmieniasz, jak zmieniają się relacje z otoczeniem, bliskimi, jak wszystko wokół układa się dla Ciebie najlepiej, i nie Ty dostosowujesz się do rzeczywistości zewnętrznej, a to co na zewnątrz do Ciebie, jak CHCESZ a NIE MUSISZ, jak CIAŁO i UMYSŁ dziękują Tobie za odzyskanie rezonansu z DUSZĄ.

Ilość miejsc: 6

Cena: 300 zł/ os.

Warunkiem uczestnictwa jest pisemne lub telefoniczne zgłoszenie chęci uczestnictwa i wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na konto: KAHI Piotr Mróz - 82 1140 2004 0000 3202 7745 1187, z tytułem przelewu: „WTUL”.

Wyżywiene i noclegi: we własnym zakresie ze wspólnymi wypadami na obiad :) Istnieje możliwość przenocowania na miejscu.

O mnie:

Pracuję z tradycyjnym, świątynnym masażem Lomi Lomi Nui, wywodzącym się z Hawajów, z dźwiękiem przy użyciu Mis, Gongów i Instrumentów naturalnych, z Głosem, z Oddechem i akceptacją ciała. Prowadzę indywidualne i grupowe sesje pracy z ciałem i uwalnianiem emocji. Jestem współautorem muzycznego projektu Światła Dźwięków. Prywatnie jestem mężem i tatą 2ki dzieci. Z wykształcenia jestem teatrologiem i fizjoterapeutą, masażystą, certyfikowanym i doświadczonym praktykiem i nauczycielem hawajskiej metody pracy z ciałem Kino Mana Aloha International, absolwentem Holistycznego Mistrzowskiego Programu Masażu Tantrycznego w Domu Tantry.

Informacje szczegółowe:

Piotr - tel. 663 700 514 lub email: info@kahi.com.pl

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 29 maj - 2 czerwiec 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB